Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara °C

Tataristan Devlet Konseyi seçimleri için Birleşik Rusya listesine Farid Mukhametshin başkanlık etti

Tataristan Devlet Konseyi seçimleri için Birleşik Rusya listesine Farid Mukhametshin başkanlık etti
REKLAM ALANI
27.06.2024
A+
A-

Tataristan Devlet Konseyi seçimleri için Birleşik Rusya listesine Farid Mukhametshin başkanlık etti
2024

Karar bölgesel parti konferansında alındı
Konferansta, tek cumhuriyetçi seçim bölgesi ve tek mandalı seçim bölgeleri için bölgesel yasama meclisi adaylarının listesi onaylandı.

Birleşik Rusya bölge şubesi sekreteri, parti Yüksek Konseyi üyesi, Tataristan Devlet Konseyi başkanının yanı sıra listede ilk üç sırada şunlar yer alıyor: Rusya Kahramanı, parti destekçisi Rasim Baksikov ve Komiser Tataristan’da İnsan Hakları için Saria Saburskaya .

“Tataristanlılar arasında güveni ve otoriteyi artırdık. Biz de bu güveni korumak ve güçlendirmek göreviyle seçimlere gidiyoruz. Böylece Tataristan başarılı bir şekilde gelişmeye devam etsin ve hem kendisinin hem de ülkenin karşılaştığı sorunları çözsün” diye belirtti Farid Mukhametshin .

Önümüzdeki beş yıl için bölgenin kalkınma öncelikleri arasında ailelerin bakımı, SVO katılımcılarına ve aile üyelerine destek, ilaca erişim, rahat bir yaşam ortamı ve ekoloji yer alıyor.

“Tataristan her düzeydeki seçimlerde her zaman iyi sonuçlar verdi. Bir sonraki Devlet Konseyi seçimlerinde partinin yalnızca konumunu korumakla kalmayıp aynı zamanda konumunu iyileştirmesini de bekliyoruz,” dedi Devlet Duma milletvekili, Birleşik Rusya Volga bölgeler arası koordinasyon konseyi başkan yardımcısı Oleg Dimov .

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev yeri doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

Hoparlör
Mukhametshin Farid Khairulovich
Mukhametshin Farid Khairulovich
Partinin Tataristan Bölge Şubesi Sekreteri, Tataristan Cumhuriyeti Devlet Konseyi Başkanı
#Tataristan Cumhuriyeti
#bölgeler
#Devlet Şurası
#Mukhametshin
#Saburskaya
#Baksikov
#Kamaltynov
#Dimov
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/spisok-edinoj-rossii-na-vybory-v-gossovet-tatarstana-vozglavil-farid-muhametshin

 

REKLAM ALANI